Kerstmis in Wenen
Hoi lieve lezers,
Wij hopen dat jullie hele fijne feestdagen hebben! Wij brengen ze zelf door in Wenen bij mijn vader. De kids zijn helemaal blij omdat ze hun opa drie jaar geleden voor het laatst hadden gezien. Mijn vader woont hier met zijn vrouw en hun zoontje. Hij is een jaartje ouder dan Dochterlief. Mijn kinderen hebben dus een oom van 15 en dat vinden ze helemaal geweldig.
Hoe Wenen is vertellen we jullie hier uitgebreid. We hebben nu al heel veel gedaan en gezien, onder andere het Schmetterlinghaus (het vlinderhuis), Prater (een attractiepark) en het Hundertwasser museum. Maar dat horen jullie een andere keer want nu gaan we naar het Albertina museum!
Frédérique houdt van mimosa, van films, van de geur van gebakken knoflook, van de Middellandse Zee (‘haar’ zee want aan die zee is ze geboren), fotografie, musea, nachttreinen, haute couture en ze zou het liefst voor altijd in een hotel wonen.
Jij ook hele fijne Kerstdagen gewenst. Leuk om ze in Wenen te vieren!
Ha, het is je gelukt weg te gaan. Veel plezier daar!